درباره ما

کارخانه تاتائو درسال 1356 در زمینی به مساحت 3/2 هکتار در کیلومتر 11 جاده ارومیه -سلماس احداث شد.هدف از تاسیس چنین کارخانه ای نه تنها فروش محصولات تولیدی در داخل کشور بلکه صادرات به کشورهای مختلف بخصوص همسایگان کشور جمهوری اسلامی ایران بود.

محصولات این شرکت توسط مجهزترین دستگاههای بسته بندی و در قالب یک فرآیند کاملا بهداشتی و پیشرفته در بخشهای مختلف تولید می گردد. این شرکت مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی بوده و کلیه آزمایشات فیزیکی ،شیمیایی و میکروبی لازم قبل و بعد از بسته بندی برروی محصولات و در ایستگاههای کنترل کیفی تعریف شده در خط تولید به طور مستمر صورت میگیرد.
از مهمترین ویژگی های محصولات غذایی تاتائو می توان به کیفیت مواد اولیه و بسته بندی های متنوع و زیبا اشاره نمود.عمده تولیدات تاتائو به سه بخش زیر تقسیم می شود:


یک ) تولید انواع کنسانتره آب میوه :

کنسانتره تولیدی تاتائو با توجه به کیفیت بالای مواد اولیه و استفاده از آخرین تکنولوژی روز این محصول که ماده اولیه اصلی کارخانجات تولیدی آب میوه در سراسر کشور می باشد. همچنین عمده صادرات تاتائو به کشورهای مختلف جهان نیز مربوط به محصول کنسانتره می باشد.

دو) تولید انواع آب میوه و محصولات غذایی با نام تجاری تاتائو:

تولید انواع آب میوه ، نکتار و نوشیدنی های بدون گاز و گازدار میوه با نام تجاری تاتائو با کیفیت بالا در بسته بندی های دوی پک ، قوطی ایزی اپن و بطری های شیشه ای و پلاستیکی با آخرین تکنولوژی های موجود از فعالیت های عمده تاتائو می باشد.همچنین رب گوجه فرنگی و انواع کمپوت و کنسرو و سایر محصولات تاتائو را تشکیل می دهند.

سه) تولید انواع نوشیدنی های بدون گاز میوه و محصولات غذایی با نام تجاری تاتا :
در راستای همگام بودن با بازار ( علی الخصوص بازارهای خارجی ) و ایجاد تنوع و نوع آوری در محصولات تولیدی ، تولید انواع نوشیدنی بدون گاز میوه با نام تجاری تاتا و فرمولاسیون جدید در بسته بندی های دوی پک و قوطی ایزی اپن از سال 87 توسط مدیریت جدید شرکت در برنامه تولیدی شرکت قرار گرفت ، رب گوجه فرنگی در بسته بندی های مختلف نیز از سایر محصولات این برند می باشد.

مجموعه تاتائو همواره شعار " حق با مشتریست " و " کیفیت افتخار ماست " را چراغ راه خود در ارائه خدمات به مشتریان قرار داده و همواره تلاش نموده است که بدان پایبند باشد